Hoover Çamaşır Makinesi Kayışı 5EPJ 1225

Teknik Özellikler

Hoover Çamaşır Makinesi Kayışı 5EPJ 1225

Marka
Hoover
ModelDriver Belt / Made in Poland
Özellik
5EPJ 1225
Stok No
41021973
Türü
Orjinal / Snap-on

Marka Model Ürün Kodu
HooverAHD127V18041021973
HooverAHD1410D18041021973
HooverAHD148V18041021973
HooverALA1220141021973
HooverAMA1220741021973
HooverAMC1210141021973
HooverAWF6412XS41021973
HooverAWF9614141021973
HooverDMC812041021973
HooverDMC851441021973
HooverDMP413AH141021973
HooverDMP413AH13741021973
HooverDMP413AH1S41021973
HooverDMP413AIW318041021973
HooverDMT413AH14741021973
HooverDST10146P41021973
HooverDST10146P84S41021973
HooverDST10146PG41021973
HooverDST10146PG84S41021973
HooverDST10146PGLS41021973
HooverDST10146PVG/L41021973
HooverDST10146PVG4741021973
HooverDST10146PVGL4741021973
HooverDST10166PG41021973
HooverDST10166PG-14S41021973
HooverDST10166PG58041021973
HooverDST11146PGCH8041021973
HooverDST8146PV4741021973
HooverDST8166P41021973
HooverDST8166P14S41021973
HooverDST9146PVG41021973
HooverDST9146PVG4741021973
HooverDWFT510AH1S41021973
HooverDWP59AH13041021973
HooverDWT413AH1S41021973
HooverDWT413AHS1S41021973
HooverDWT510AH1S41021973
HooverDWT58AH1S41021973
HooverDWTL413AIW31841021973
HooverDWTL49AIW318041021973
HooverDWTL610AIW31841021973
HooverDWTL68AIW318041021973
HooverDWTSS134AIB3141021973
HooverDWTSS134AIW3141021973
HooverDX100B15SIT41021973
HooverDX70S12C41021973
HooverDX75B14ST41021973
HooverDX80B12IP41021973
HooverDX80B14SIT41021973
HooverDX80B14ST41021973
HooverDX85B14SA41021973
HooverDX90B15SIT41021973
HooverDXA175AH1AUS41021973
HooverDXA385AH1AUS41021973
HooverDXA4238AH2S41021973
HooverDXA4238AHS41021973
HooverDXA4238AH-S41021973
HooverDXA437A1S41021973
HooverDXA437A2S41021973
HooverDXA437AH13041021973
HooverDXA48AH18441021973
HooverDXA48W318041021973
HooverDXA48W38041021973
HooverDXA48W3-8041021973
HooverDXA49W318041021973
HooverDXA510AH1S41021973
HooverDXA511AH14741021973
HooverDXA511AH4741021973
HooverDXA57AH18441021973
HooverDXA57AH1S41021973
HooverDXA58AH13741021973
HooverDXA58AH1S41021973
HooverDXA58AH3041021973
HooverDXA58AH-3041021973
HooverDXA59AH13741021973
HooverDXA59AH1S41021973
HooverDXA59BC318041021973
HooverDXA610AIW318041021973
HooverDXA68AH1S41021973
HooverDXA68AW318041021973
HooverDXA68W318041021973
HooverDXA69AH18441021973
HooverDXA69AH1S41021973
HooverDXA69AW318041021973
HooverDXC32632S41021973
HooverDXC37A3041021973
HooverDXC3813741021973
HooverDXC39A13741021973
HooverDXC39A1S41021973
HooverDXC417A1S41021973
HooverDXC417A2S41021973
HooverDXC457W118041021973
HooverDXC48W38041021973
HooverDXC4C47W118041021973
HooverDXC4E47B318041021973
HooverDXC4E47S318041021973
HooverDXC4E47W318041021973
HooverDXC510W318041021973
HooverDXC57W13741021973
HooverDXC5813741021973
HooverDXC58A18441021973
HooverDXC58A1S41021973
HooverDXC58BC318041021973
HooverDXC58W318041021973
HooverDXC58W38041021973
HooverDXC59W318041021973
HooverDXC69A1S41021973
HooverDXCC48B318041021973
HooverDXCC48W318041021973
HooverDXCC49B318041021973
HooverDXCC49W318041021973
HooverDXCC69IB318041021973
HooverDXCC69W318041021973
HooverDXCE410W318041021973
HooverDXCE48AW318041021973
HooverDXCE49W318041021973
HooverDXP310AH13041021973
HooverDXP410AIB318041021973
HooverDXP410AIW318041021973
HooverDXP412AIW318041021973
HooverDXP48AIW318041021973
HooverDXP49AIW318041021973
HooverDXP59AHP13041021973
HooverDXP610AIW318041021973
HooverDXP68AIW318041021973
HooverDXT410AH1AUS41021973
HooverDXT4238AH3041021973
HooverDXT4238AH-3041021973
HooverDXT457AH13041021973
HooverDXT510A13741021973
HooverDXT511AH13041021973
HooverDXT511AH1S41021973
HooverDXT511AH3041021973
HooverDXT511AHS41021973
HooverDYN10144D341021973
HooverDYN10144D3/141021973
HooverDYN10144D314741021973
HooverDYN10144D34741021973
HooverDYN10144D3B1441021973
HooverDYN10144DP41021973
HooverDYN10144DP4741021973
HooverDYN10144DPGL8041021973
HooverDYN10145DPG/L41021973
HooverDYN10145DPG4741021973
HooverDYN10145DPGL4741021973
HooverDYN10146P83041021973
HooverDYN10146P88441021973
HooverDYN10146P8S41021973
HooverDYN10146PG41021973
HooverDYN10146PG4741021973
HooverDYN10146PG81841021973
HooverDYN10146PG88041021973
HooverDYN10146PGL4741021973
HooverDYN10166PG88041021973
HooverDYN11146P83041021973
HooverDYN11146P8CH8041021973
HooverDYN11146PG8S41021973
HooverDYN335124DZ41021973
HooverDYN335124DZ3041021973
HooverDYN7144D13741021973
HooverDYN7144DS18041021973
HooverDYN7145D8441021973
HooverDYN714D4318441021973
HooverDYN7164D18041021973
HooverDYN7165D8441021973
HooverDYN716D4318441021973
HooverDYN8123D313741021973
HooverDYN8123D33741021973
HooverDYN8124D11741021973
HooverDYN8124D313741021973
HooverDYN8124D33741021973
HooverDYN8124D3P3041021973
HooverDYN8124DSOS41021973
HooverDYN8124DS-OS41021973
HooverDYN8144D313741021973
HooverDYN8144D33741021973
HooverDYN8144DHC41021973
HooverDYN8144DHC16S41021973
HooverDYN8144DHCLS41021973
HooverDYN8145D8441021973
HooverDYN8146P818441021973
HooverDYN8146P88441021973
HooverDYN8146PB41021973
HooverDYN8146PB16S41021973
HooverDYN8146PB3S41021973
HooverDYN814D4318441021973
HooverDYN814D438441021973
HooverDYN814TW18041021973
HooverDYN8163D8P18041021973
HooverDYN8163D8P8041021973
HooverDYN8164DB8041021973
HooverDYN9124D3P3041021973
HooverDYN9124D3P-3041021973
HooverDYN9124DGL13741021973
HooverDYN9124DGL1841021973
HooverDYN9124DGL18041021973
HooverDYN9126P83041021973
HooverDYN9143DP18441021973
HooverDYN9143DP8441021973
HooverDYN9144D2BX1841021973
HooverDYN9144D2X18041021973
HooverDYN9144DG818041021973
HooverDYN9144DG88041021973
HooverDYN9144DGL18041021973
HooverDYN9144DPGL1741021973
HooverDYN9144DPM41021973
HooverDYN9144DPMS41021973
HooverDYN9146P41021973
HooverDYN9146P3041021973
HooverDYN9146P818441021973
HooverDYN9146P88441021973
HooverDYN9146PG41021973
HooverDYN9146PG4741021973
HooverDYN9164DPGB1841021973
HooverDYN9164DPGB8041021973
HooverDYN9164DPGL18041021973
HooverDYN9164DPGL1S41021973
HooverDYN9166P81741021973
HooverDYNS6104D3P3041021973
HooverDYNS7125DG1S41021973
HooverDYNS7144D1S1841021973
HooverDYNS8105D3041021973
HooverDYNS8126P83041021973
HooverDYNS8126PG8S41021973
HooverDYNS8126PGS41021973
HooverHAF10144DPG841021973
HooverHAF10144DPG84741021973
HooverHAF10146PG41021973
HooverHAF10146PG4741021973
HooverHAF10146PVG41021973
HooverHAF10146PVG4741021973
HooverHAF11146PG841021973
HooverHAF11146PG84741021973
HooverHAF9144DPG841021973
HooverHAF9144DPG84741021973
HooverHAWD1074641021973
HooverHAWD107464741021973
HooverHAWD10746P841021973
HooverHAWD10746P84741021973
HooverHAWD11746P841021973
HooverHAWD11746P84741021973
HooverHAWD9646P841021973
HooverHAWD9646P84741021973
HooverHCSW386DS41021973
HooverHL13102D34741021973
HooverHL14102D3S41021973
HooverHL1482D3S41021973
HooverHL1492D3S41021973
HooverHL41272D32S41021973
HooverHL41472D31S41021973
HooverHLW586DS41021973
HooverHWB240IS80S41021973
HooverHWB614IS41021973
HooverKW71648441021973
HooverLI41080EV41021973
HooverLI41280EV41021973
HooverLI41480EV41021973
HooverMK7164D41021973
HooverMK7164D8441021973
HooverMK716518441021973
HooverMK71658441021973
HooverMK716618441021973
HooverMK71668441021973
HooverOPH914D22S41021973
HooverOPHS714D2118041021973
HooverVHD514/141021973
HooverVHD51418441021973
HooverVHD614/141021973
HooverVHD61418441021973
HooverVHD6143D41021973
HooverVHD6143D86S41021973
HooverVHD6163D41021973
HooverVHD6163D86S41021973
HooverVHD7144DLS41021973
HooverVHD810/2-04S41021973
HooverVHD81241021973
HooverVHD81214741021973
HooverVHD81441021973
HooverVHD814/141021973
HooverVHD81414741021973
HooverVHD8143ZDB41021973
HooverVHD8144DHC41021973
HooverVHD8144DHC04S41021973
HooverVHD8145D18441021973
HooverVHD8145D8441021973
HooverVHD81641021973
HooverVHD81614741021973
HooverVHD816241021973
HooverVHD81628041021973
HooverVHD881241021973
HooverVHD88124741021973
HooverVHD881341021973
HooverVHD88134741021973
HooverVHD8814D41021973
HooverVHD8814D4741021973
HooverVHD8816D41021973
HooverVHD8816D4741021973
HooverVHD9123ZD41021973
HooverVHD9123ZD14741021973
HooverVHD9123ZD4741021973
HooverVHD9143ZD41021973
HooverVHD9143ZD14741021973
HooverVHD9143ZD4741021973
HooverVHD9143ZDL4741021973
HooverVHD9153ZD41021973
HooverVHD9153ZD4741021973
HooverVHD9163ZI41021973
HooverVHD9163ZI8441021973
HooverVHD9163ZI86S41021973
HooverVHD916ZI41021973
HooverVHD916ZI4741021973
HooverVHF614/141021973
HooverVHF61418441021973
HooverVHW580D41021973
HooverVHW580D4741021973
HooverVHW854DP41021973
HooverVHW854DP4741021973
HooverVHW854ZD41021973
HooverVHW854ZD86S41021973
HooverVHW964DP41021973
HooverVHW964DP4741021973
HooverVT1012D23041021973
HooverVT1012D313041021973
HooverVT1014D241021973
HooverVT1014D214741021973
HooverVT1014D221S41021973
HooverVT1014D22S41021973
HooverVT1014D2318041021973
HooverVT1014D231S41021973
HooverVT1014D238041021973
HooverVT1014D24741021973
HooverVT612D11S41021973
HooverVT614D118441021973
HooverVT614D11S41021973
HooverVT614D241021973
HooverVT614D218441021973
HooverVT614D2241021973
HooverVT614D2218441021973
HooverVT614D228441021973
HooverVT614D28441021973
HooverVT616D241021973
HooverVT616D2118041021973
HooverVT616D218441021973
HooverVT616D28441021973
HooverVT713D2118041021973
HooverVT7147D211S41021973
HooverVT714D211S41021973
HooverVT714D218041021973
HooverVT714D2341021973
HooverVT714D2318441021973
HooverVT714D238441021973
HooverVT716D21S41021973
HooverVT810D111S41021973
HooverVT810D213041021973
HooverVT812D111S41021973
HooverVT812D11S41021973
HooverVT814D111S41021973
HooverVT814D241021973
HooverVT814D218041021973
HooverVT814D21S41021973
HooverVT814D24741021973
HooverVT816D2218041021973
HooverVT816D228041021973
HooverVT912D121741021973
HooverVT912D2218041021973
HooverVT912D221S41021973
HooverVT912D22S41021973
HooverVT912D23041021973
HooverVT912D2-3041021973
HooverVT914D241021973
HooverVT914D2188S41021973
HooverVT914D22S18041021973
HooverVT914D24741021973
HooverVTO712D1237S41021973
HooverVTS612D2118041021973
HooverVTS614D2118041021973
HooverVTS712D218041021973
HooverVTS712D21B8041021973
HooverVTS712D21S8041021973
HooverVTS714D2118041021973
HooverVTS812D2238041021973
HooverVXA371/K-IRAN41021973
HooverVXA37S1/K-IRAN41021973
HooverWDMT4138AH13741021973
HooverWDMT4138AH14741021973
HooverWDMT4138AH1S41021973
HooverWDXA4118AH11741021973
HooverWDXA42365S41021973
HooverWDXA45385AS41021973
HooverWDXA45385A-S41021973
HooverWDXA48518041021973
HooverWDXA496A28041021973
HooverWDXA5106AH1741021973
HooverWDXA5106AH1S41021973
HooverWDXA5106AH3741021973
HooverWDXA5106AHS41021973
HooverWDXA5117AH1741021973
HooverWDXA5117AH4741021973
HooverWDXA5117AHS41021973
HooverWDXA585AS41021973
HooverWDXA596A3741021973
HooverWDXA596AH1S41021973
HooverWDXA596AHS41021973
HooverWDXAC6852B8041021973
HooverWDXC47518041021973
HooverWDXC48518041021973
HooverWDXC485C1B8041021973
HooverWDXC58518041021973
HooverWDXCC48518041021973
HooverWDXCC4851B8041021973
HooverWDXCC59628041021973
HooverWDXCC5962B8041021973
HooverWDXCE48528041021973
HooverWDXCE510628041021973
HooverWDXOC4465AC/2-S41021973
HooverWDXOC45485ACS41021973
HooverWDXOC585ACS41021973
HooverWDXP596A28041021973
HooverWDXPBH4117AI2241021973
HooverWDXT4106A28041021973
HooverWDXT4118AH10741021973
HooverWDXT45385AS41021973
HooverWDYN11746PG1741021973
HooverWDYN11746PG88041021973
HooverWDYN11746PG88441021973
HooverWDYN11746PG8S41021973
HooverWDYN4853D8441021973
HooverWDYN4963D8441021973
HooverWDYN755D8041021973
HooverWDYN755DB8041021973
HooverWDYN854D-8041021973
HooverWDYN9646PG1741021973
HooverWDYN966PG41021973
HooverWDYN966PG4741021973
HooverWDYNS642D41021973
HooverWDYNS642D30S41021973
HooverWMH139D18041021973
HooverWMH148DF41021973
HooverWMH148DF8041021973
HooverWMHS147D2118041021973
HooverXQG7012DC41021973
HooverXQG70-XF12S41021973
HooverXQG8014G41021973
HooverXQG80B14SLC41021973
HooverXQG80XF14BS41021973
HooverXQG80YM14BS41021973
HooverXQG9016X41021973
HooverXW1014LITHO41021973
HooverXW712DITHO41021973
HooverXW812DITHO41021973
HooverXW916LITHO41021973
HooverXW916LSITHO41021973


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " E-Nr No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

300,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

300,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..